Sterylność

Sterylność

Profesjonalizm

Profesjonalizm

Miła atmosfera

Miła atmosfera

Gabinet

Gabinet mieści się na warszawskim Targówku, pracujemy na najwyższej jakości sprzęcie oraz profesjonalnych kosmetykach. Holistyczne i indywidualne podejście do pacjenta, pozwala przeprowadzać skuteczne terapie podologiczne.

Dezynfekcja obuwia

Dezynfekcja obuwia

Dodatkowo podczas przeprowadzania zabiegu podologicznego, buty pacjenta zostają poddane sanityzacji, inaczej dezynfekcji obuwia poprzez proces ozonowania.

Zaawansowany system nanosrebra i ozonu bombarduje znajdujący się wewnątrz przedmiot, dając gwarancję, że 650 rodzajów bakterii i 99,7 % grzybów ginie.
Uniwersalny dezynfektor Klenz nie wykorzystuje ciepła, płynów czy niebezpiecznych chemikaliów. Zapewnia maksymalną ochronę przed drobnoustrojami przy minimalnym wysiłku i zerowym ryzyku uszkodzenia dezynfekowanych przedmiotów.

Sterylność w gabinecie podologicznym

Sterylność w gabinecie podologicznym

Priorytetem jest bezpieczeństwo pacjenta oraz nasze, dlatego korzystamy wyłącznie z wysterylizowanych lub jednorazowych narzędzi, gabinet zaopatrzony jest w nowoczesny autoklaw medyczny, który skutecznie zabija wszystkie formy przetrwalnikowe wirusów i bakterii, dzięki czemu masz pewność, że narzędzia których używamy są całkowicie sterylne.

Podolog ubrany jest w odpowiedni strój jednorazowy, rękawiczki oraz zachowuje wszelkie możliwe zasady bezpieczeństwa i higieny pracy.

Sprzedaż kosmetyków specjalistycznych

Sprzedaż kosmetyków specjalistycznych

W Naszym gabinecie podologicznym, prowadzimy sprzedaż renomowanych specjalistycznych kosmetyków.

Nasi specjaliści

Mgr Małgorzata Pietkiewicz, właściciel gabinetu, podolog, kosmetolog, promotor zdrowia.

Studia licencjackie ukończyła na kierunku kosmetologii ze specjalizacją podologii w Wyższej Szkole Biznesu i Nauk o Zdrowiu w Łodzi, studia magisterskie na wydziale Zdrowia Publicznego w Białej Podlaskiej.Swoje doświadczenie zdobywała w wiodących warszawskich placówkach oraz licznych kursach specjalistycznych.

Zajmuje się podologią ogólną oraz ortopedyczną, podąża za nowoczesnymi rozwiązaniami dla swoich pacjentów oraz nieustannie uczestniczy w kongresach tematycznych oraz konferencjach naukowych.

Śmiało można powiedzieć, że praca to jej pasja, w której kieruje się przede wszystkim dobrem pacjenta, diagnostyką oraz leczeniem na najwyższym poziomie.

kontakt

Anna Paćkowska, podolog, kosmetolog.

Absolwentka Wyższej Szkoły Inżynierii i Zdrowia w Warszawie. Ukończyła liczne kursy oraz szkolenia z dziedziny podologii. Aktualnie studentka drugiego roku pielęgniarstwa.  Z pasją i zaangażowaniem podchodzi do pracy. Wciąż pogłębia swoją wiedzę i umiejętności. Dba o jakość świadczonych usług oraz stosuje indywidualnie dobrane do każdego pacjenta terapie. Wizyty u Ani emanują jej spokojem i profesjonalizmem.

kontakt

Izabela Tyszka – podolog, kosmetolog

Licencjonowany kosmetolog, ze specjalizacją podologiczną w Wyższej Szkole Inżynierii i Zdrowia w Warszawie. Aktualnie studentka drugiego roku studiów magisterskich na kierunku podologia. Iza z ogromnym zaangażowaniem pogłębia swoją wiedzę na licznych kursach i szkoleniach brażowych. Na bieżąco uzupełnia terapie podologiczne w nowości, które oferuje stale rozwijający się rynek podologiczny w Polsce.

Niezwykle entuzjastyczna specjalistka, starannie i rzetelnie podchodzi do prowadzonych przez siebie terapii. W krótkim czasie zyskała życzliwość pacjentów starszych i dzieci.

kontakt

Dominika Grochowska - specjalista do spraw podologii, menager gabinetu

Stażystka gabinetu Cosmopodia z kilkuletnim doświadczeniem. Dominika posiada niezwykłe zdolności w swoim fachu, bez wątpienia skrupulatność oraz dokładność wykonywanych zabiegów są jej mocną stroną. Dba o zadowolenie pacjentów na każdym etapie terapii. Ze spokojem i troskliwością podchodzi do naszych najmłodszych pacjentów. Oprócz kompleksowego wachlarza usług podologicznych wykonywanych przez Dominikę, trzyma ona również pieczę nad wszelkimi sprawami organizacyjnymi gabinetu.

kontakt

Ortopeda Maciej Liszka

Lekarz ortopeda Maciej Liszka jest absolwentem Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Specjalizuje się w dziedzinie ortopedii i traumatologii. Przez wiele lat przeprowadza operacje ortopedyczne w szpitalu w Otwocku, ponadto uczestniczy w kursach i szkoleniach, poszerzając swoją wiedzę i umiejętności. Na co dzień wykonuje zabiegi takie jak :  resekcje ganglionu i innych zmian guzopodobnych w obrębie ręki, odbarczenie przykurczu Dupuytrena, leczenie zespołu cieśni nadgarstka, uwolnienie rowka nerwu łokciowego, operacje palca zatrzaskającego, korekcję palca młotkowatego, usunięcie zespolenia kończyn.

Swoją przygodę z podochirurgią oraz współpracę z podologami, zaczął po odbyciu specjalistycznego szkolenia z  zakresu korekty opuszka i wrastających paznokci, w Poznańskim centrum podologicznym Annmedica,  gdzie nabył umiejętności prowadzenia pionierskich zabiegów podochirurgicznych.

W gabinecie Cosmopodia ortopeda Maciej Liszka wykonuje zabiegi z zakresu podochirurgii, takie jak plastyka wałów okołopaznokciowych w przypadku paznokci wrastających/wkręcających się, usunięcie przerostu guzowatości opuszka w przypadku paznokci zblokowanych i straumatyzowanych.

kontakt