Sterylność

Sterylność

Profesjonalizm

Profesjonalizm

Miła atmosfera

Miła atmosfera

Gabinet

Gabinet mieści się na warszawskim Targówku, pracujemy na najwyższej jakości sprzęcie oraz profesjonalnych kosmetykach. Holistyczne i indywidualne podejście do pacjenta, pozwala przeprowadzać skuteczne terapie podologiczne.

Dezynfekcja obuwia

Dezynfekcja obuwia

Dodatkowo podczas przeprowadzania zabiegu podologicznego, buty pacjenta zostają poddane sanityzacji, inaczej dezynfekcji obuwia poprzez proces ozonowania.

Zaawansowany system nanosrebra i ozonu bombarduje znajdujący się wewnątrz przedmiot, dając gwarancję, że 650 rodzajów bakterii i 99,7 % grzybów ginie.
Uniwersalny dezynfektor Klenz nie wykorzystuje ciepła, płynów czy niebezpiecznych chemikaliów. Zapewnia maksymalną ochronę przed drobnoustrojami przy minimalnym wysiłku i zerowym ryzyku uszkodzenia dezynfekowanych przedmiotów.

Sterylność w gabinecie podologicznym

Sterylność w gabinecie podologicznym

Priorytetem jest bezpieczeństwo pacjenta oraz nasze, dlatego korzystamy wyłącznie z wysterylizowanych lub jednorazowych narzędzi, gabinet zaopatrzony jest w nowoczesny autoklaw medyczny, który skutecznie zabija wszystkie formy przetrwalnikowe wirusów i bakterii, dzięki czemu masz pewność, że narzędzia których używamy są całkowicie sterylne.

Podolog ubrany jest w odpowiedni strój jednorazowy, rękawiczki oraz zachowuje wszelkie możliwe zasady bezpieczeństwa i higieny pracy.

Sprzedaż kosmetyków specjalistycznych

Sprzedaż kosmetyków specjalistycznych

W Naszym gabinecie podologicznym, prowadzimy sprzedaż renomowanych specjalistycznych kosmetyków.

Nasi specjaliści

Mgr Małgorzata Pietkiewicz, właściciel gabinetu, podolog, kosmetolog, promotor zdrowia.

Studia licencjackie ukończyła na kierunku kosmetologii ze specjalizacją podologii w Wyższej Szkole Biznesu i Nauk o Zdrowiu w Łodzi, studia magisterskie na wydziale Zdrowia Publicznego w Białej Podlaskiej.Swoje doświadczenie zdobywała w wiodących warszawskich placówkach oraz licznych kursach specjalistycznych.

Zajmuje się podologią ogólną oraz ortopedyczną, podąża za nowoczesnymi rozwiązaniami dla swoich pacjentów oraz nieustannie uczestniczy w kongresach tematycznych oraz konferencjach naukowych.

Śmiało można powiedzieć, że praca to jej pasja, w której kieruje się przede wszystkim dobrem pacjenta, diagnostyką oraz leczeniem na najwyższym poziomie.

kontakt

Arleta Flis, podolog.

Specjalistka w dziedzinie wrastających paznokci, usuwaniu brodawek wirusowych oraz wszelkich zabiegów podologicznych. Uczestniczka licznych webinarów, kursów, szkoleń. Na bieżąco uzupełnia wiedzę i pogłębia umiejętności. Z ogromną wyrozumiałością współpracuje z dziećmi, które z radością do niej wracają. Prowadzi terapie z dojazdem do domu i z troską dba o każdego pacjenta. Umiejętnie i merytorycznie podchodzi do każdego problemu. W pracy nic nie daje jej większej satysfakcji niż zakończona sukcesem terapia oraz zadowolenie pacjenta.

kontakt

Anna Paćkowska, podolog, kosmetolog.

Absolwentka Wyższej Szkoły Inżynierii i Zdrowia w Warszawie. Ukończyła liczne kursy oraz szkolenia z dziedziny podologii. Z pasją i zaangażowaniem podchodzi do pracy. Wciąż pogłębia swoją wiedzę i umiejętności. Dba o jakość świadczonych usług oraz stosuje indywidualnie dobrane do każdego pacjenta terapie.

kontakt

Mgr. Edyta Sielużycka, podolog, kosmetolog,

Studia licencjackie ukończyła w Społecznej Akademii Nauk w Warszawie na kierunku kosmetologia ze specjalizacją kosmetologia medyczna. Studia magisterskie w Wyższej Szkole Inżynierii i Zdrowia w Warszawie na kierunku kosmetologia ze specjalizacją podologia. Doświadczenie zdobywała w gabinetach podologicznych pod okiem najlepszych specjalistów w Warszawie. Jej największą satysfakcją jest zadowolenie pacjentów wychodzących z gabinetu.

kontakt