Sterylność

Sterylność

Profesjonalizm

Profesjonalizm

Miła atmosfera

Miła atmosfera

Gabinet

Gabinet mieści się na warszawskim Targówku, pracujemy na najwyższej jakości sprzęcie oraz profesjonalnych kosmetykach. Holistyczne i indywidualne podejście do pacjenta, pozwala przeprowadzać skuteczne terapie podologiczne.

Dezynfekcja obuwia

Dezynfekcja obuwia

Dodatkowo podczas przeprowadzania zabiegu podologicznego, buty pacjenta zostają poddane sanityzacji, inaczej dezynfekcji obuwia poprzez proces ozonowania.

Zaawansowany system nanosrebra i ozonu bombarduje znajdujący się wewnątrz przedmiot, dając gwarancję, że 650 rodzajów bakterii i 99,7 % grzybów ginie.
Uniwersalny dezynfektor Klenz nie wykorzystuje ciepła, płynów czy niebezpiecznych chemikaliów. Zapewnia maksymalną ochronę przed drobnoustrojami przy minimalnym wysiłku i zerowym ryzyku uszkodzenia dezynfekowanych przedmiotów.

Sterylność w gabinecie podologicznym

Sterylność w gabinecie podologicznym

Priorytetem jest bezpieczeństwo pacjenta oraz nasze, dlatego korzystamy wyłącznie z wysterylizowanych lub jednorazowych narzędzi, gabinet zaopatrzony jest w nowoczesny autoklaw medyczny, który skutecznie zabija wszystkie formy przetrwalnikowe wirusów i bakterii, dzięki czemu masz pewność, że narzędzia których używamy są całkowicie sterylne.

Podolog ubrany jest w odpowiedni strój jednorazowy, rękawiczki oraz zachowuje wszelkie możliwe zasady bezpieczeństwa i higieny pracy.

Sprzedaż kosmetyków specjalistycznych

Sprzedaż kosmetyków specjalistycznych

W Naszym gabinecie podologicznym, prowadzimy sprzedaż renomowanych specjalistycznych kosmetyków.

O mnie

Mgr Małgorzata Pietkiewicz, podolog, kosmetolog, promotor zdrowia.

Studia licencjackie ukończyłam na kierunku kosmetologii ze specjalizacją podologii w Wyższej Szkole Biznesu i Nauk o Zdrowiu w Łodzi, studia magisterskie na wydziale Zdrowia Publicznego w Białej Podlaskiej.

 

Swoje doświadczenie zdobywałam w wiodących warszawskich placówkach oraz licznych kursach specjalistycznych. Zajmuje się podologią ogólną oraz ortopedyczną, podążam za nowoczesnymi rozwiązaniami dla moich pacjentów oraz nieustannie uczestniczę w kongresach tematycznych oraz konferencjach naukowych.

 

Mogę śmiało powiedzieć, że praca jest moją pasją, w której kieruje się przede wszystkim dobrem pacjenta, diagnostyką oraz leczeniem na najwyższym poziomie.

kontakt