Sterylność

Sterylność

Profesjonalizm

Profesjonalizm

Miła atmosfera

Miła atmosfera

Gabinet

Gabinet mieści się na warszawskim Targówku, pracujemy na najwyższej jakości sprzęcie oraz profesjonalnych kosmetykach. Holistyczne i indywidualne podejście do pacjenta, pozwala przeprowadzać skuteczne terapie podologiczne.

Dezynfekcja obuwia

Dezynfekcja obuwia

Dodatkowo podczas przeprowadzania zabiegu podologicznego, buty pacjenta zostają poddane sanityzacji, inaczej dezynfekcji obuwia poprzez proces ozonowania.

Zaawansowany system nanosrebra i ozonu bombarduje znajdujący się wewnątrz przedmiot, dając gwarancję, że 650 rodzajów bakterii i 99,7 % grzybów ginie.
Uniwersalny dezynfektor Klenz nie wykorzystuje ciepła, płynów czy niebezpiecznych chemikaliów. Zapewnia maksymalną ochronę przed drobnoustrojami przy minimalnym wysiłku i zerowym ryzyku uszkodzenia dezynfekowanych przedmiotów.

Sterylność w gabinecie podologicznym

Sterylność w gabinecie podologicznym

Priorytetem jest bezpieczeństwo pacjenta oraz nasze, dlatego korzystamy wyłącznie z wysterylizowanych lub jednorazowych narzędzi, gabinet zaopatrzony jest w nowoczesny autoklaw medyczny, który skutecznie zabija wszystkie formy przetrwalnikowe wirusów i bakterii, dzięki czemu masz pewność, że narzędzia których używamy są całkowicie sterylne.

Podolog ubrany jest w odpowiedni strój jednorazowy, rękawiczki oraz zachowuje wszelkie możliwe zasady bezpieczeństwa i higieny pracy.

Sprzedaż kosmetyków specjalistycznych

Sprzedaż kosmetyków specjalistycznych

W Naszym gabinecie podologicznym, prowadzimy sprzedaż renomowanych specjalistycznych kosmetyków.

Nasi specjaliści

Mgr Małgorzata Pietkiewicz, właściciel gabinetu, podolog, kosmetolog, promotor zdrowia.

Studia licencjackie ukończyła na kierunku kosmetologii ze specjalizacją podologii w Wyższej Szkole Biznesu i Nauk o Zdrowiu w Łodzi, studia magisterskie na wydziale Zdrowia Publicznego w Białej Podlaskiej.Swoje doświadczenie zdobywała w wiodących warszawskich placówkach oraz licznych kursach specjalistycznych.

Zajmuje się podologią ogólną oraz ortopedyczną, podąża za nowoczesnymi rozwiązaniami dla swoich pacjentów oraz nieustannie uczestniczy w kongresach tematycznych oraz konferencjach naukowych.

Śmiało można powiedzieć, że praca to jej pasja, w której kieruje się przede wszystkim dobrem pacjenta, diagnostyką oraz leczeniem na najwyższym poziomie.

kontakt

Anna Paćkowska, podolog, kosmetolog.

Absolwentka Wyższej Szkoły Inżynierii i Zdrowia w Warszawie. Ukończyła liczne kursy oraz szkolenia z dziedziny podologii. Z pasją i zaangażowaniem podchodzi do pracy. Wciąż pogłębia swoją wiedzę i umiejętności. Dba o jakość świadczonych usług oraz stosuje indywidualnie dobrane do każdego pacjenta terapie.

kontakt

Klara Knauss-Krakowiak

Jako podolog współpracuje z gabinetem Cosmopodia od 2021 roku. Człowiek zawsze był w centrum jej zainteresowania. Choć ukończyła psychologię na Uniwersytecie Wiedeńskim, to podologia stała się jej życiowym wyborem i pasją. Ukończyła studia podyplomowe w Wyższej Szkole Nauk o Zdrowiu w Warszawie w zakresie podologii ortopedycznej. Chętnie uczestniczy w licznych szkoleniach i warsztatach, dzięki temu może zaproponować swoim pacjentom nowatorskie sposoby leczenia oraz najnowsze produkty kosmetyczne i medyczne. Pomaganie pacjentom w ich bolesnych problemach jest jej spełnieniem. Mówi też po niemiecku, angielsku i francusku.

kontakt